• Gry Decyzyjne

Menedżerowie, Wasza przyszła konkurencja już trenuje.

6 zespołów szkół średnich z Koszalina i okolic przez dwa dni uczestniczyło w turnieju – Management Masters. Organizatorem turnieju było Polskie Radio Koszalin, przy współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów oraz grupą Energa.


Pod nadzorem trenerów GFKM, Krystyny Połubińskiej oraz Patryka Wardzińskiego uczestnicy turnieju przez dwa dni pracowali w zarządach firm działających na rynku. Zarządzali sprzedażą, produkcją, marketingiem, zasobami ludzkimi, a przede wszystkim starali się sprostać oczekiwaniom klientów. Uczniowie szkół średnich rywalizowali w interaktywnym środowisku biznesowym.


Najlepiej z zadaniami poradziła sobie drużyna Technikum Zawodowego z ZS nr 1 w Koszalinie: "Nauczyliśmy się, jak pracować w zespole i zarządzać firmą. Umiejętność komunikacji w zespole przydała się, mamy pojęcie o funkcjonowaniu rynku, poznaliśmy zależności pomiędzy popytem a sprzedażą. Świetnie się bawiliśmy. To były dwa dni, które od 9.00 do 16.00 minęły bardzo szybko."


Film z wydarzenia: http://www.prk24.pl/44780318/mlodziezowy-turniej-management-masters-2019-wideo


Robert Bodendorf, prezes Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców o turnieju „Management Masters”: http://prk24.pl/44795731/robert-bodendorf-o-management-master-w-polskim-radiu-koszalin-swietny-pomysl-by-pokazac-praktyczna-strone-zarzadzania-firma


37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie