Zaawansowane strategiczne zarządzanie

przedsiębiorstwem  

Advanced strategic corporate management

Gra decyzyjna ukierunkowana na praktyczne wykorzystanie metod i narzędzi zaawansowanego zarządzania firmą na rynku globalnym. Uczestnicy zajmą się złożonymi kwestiami strategicznymi i taktycznymi we wszystkich obszarach funkcjonalnych firmy. Dążąc do odniesienia sukcesu, będą musieli również radzić sobie ze zmianami w otoczeniu gospodarczym i politycznym poszczególnych regionów.

GRY DECYZYJNE Z ZAKRESU PODSTAW BIZNESU, STRATEGII I FINANSÓW

8 decyzji

16 godzin

Czas trwania

Wykorzystanie

Warsztaty z zarządzania firmą na rynku globalnym

Fabuła

W symulacji uczestnicy otrzymują kapitał założycielski na rozpoczęcie działalności. Będą prowadzić całkowicie zintegrowaną firmę, która zajmie się wszystkim, od marketingu po produkcję poprzez zarządzanie zasobami ludzkimi. W trakcie gry uczestnicy budują fabrykę, decydują o kanałach dystrybucji, projektują produkty oraz kampanie reklamowe. Zatrudniają sprzedawców i decydują o ich wynagrodzeniach, zajmują się prognozami popytu oraz prostym procesem planowania produkcji. Po kilku kwartałach prowadzenia biznesu mogą otrzymać dodatkowe fundusze od inwestora zewnętrznego, które będą mogli zainwestować w prace badawczo-rozwojowe nad nowymi technologiami, rozwój dystrybucji oraz mocy produkcyjnych, aby zmaksymalizować wydajność.

 

Uczestnicy mają 1,5 roku na rozwinięcie firmy tak, aby stała się samowystarczalna i zapewniła zyski.

Ocena pracy zespołu

Ocena opiera się na zrównoważonej karcie wyników, która mierzy rentowność, zadowolenie klienta, udział w docelowych segmentach rynku, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie aktywami, zwrot z inwestycji, ryzyko finansowe, możliwości rozwoju

i majątek.

Symulacja zapewnia uczestnikom zdobycie doświadczenia w zakresie:

Marketingu

Dystrybucji

Zasobów ludzkich

Produkcji

Finansów i rachunkowości

Zrównoważonej strategicznej karty wyników

Zainteresowany grą?

Napisz do nas

p.wardzinski@gfkm.pl  |  Tel: 792-511-588

k.polubinska@gfkm.pl  |  Tel: 600-095-604

  • Black Facebook Icon
  • Czarny LinkedIn Icon

Sukces! Wiadomość wysłana.